ԴԱԼԻԹԱՆ ՆԵՐԿԱՅԱՑՆԵԼՈՒ Է ՀԱՅԱՍՏԱՆԸ ՄԱՆԿԱԿԱՆ ԵՎՐՈՏԵՍԻԼ 2011

Դպրոցի 4րդ դասարանի աշակերտուհի Դալիթան ներկայացնելու է Հայաստանը մանկական Եվրոտեսիլում:



2010-2011 ՈՒՍՈՒՄՆԱԿԱՆ ՏԱՐՎԱ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ և ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ՄՐՑՈՒՅԹՆԵՐԻ ԴԱՓՆԵԿԻՐՆԵՐ

                                   Մարտ-ապրիլ

                        Ֆրանսիա,                              ք .Փարիզ

1.Գրիգրյան          Զարուհի         դաշ.6-րդ դաս.         Սկրյաբինի անվ.մրցույթ,3-րդ մրց.
դաս.`Ն.Վահանյան

 

                                                                                      <<ՖԼԱՄԵ>> միջազգային մրցույթ
1.Սահակյան       Գայանե          դաշ.2-րդ դաս.        1-ին հատուկ մրցանակ
դաս.`Հ.Հակոբյան
2.Հարությունյան  Ռուբեն          դաշ.2-րդ դաս.        1-ին  մրցանակ
դաս.`Մ.Վարդանյան
3.Դանիելյան         Մանե             դաշ.5-րդ դաս.        2-րդ մրցանակ
դաս.`պրոֆ.Ս.Քեչեկ
4.Սիմոնյան           Էդիտա           դաշ.6-րդ դաս.        2-րդ մրցանակ
դաս.`Հ.Հակոբյան
5.Պողոսյան           Լիա                 դաշ.4-րդ դաս.        3-րդ մրցանակ
դաս.`Մ.Վարդանյան
6.Բադեյան            Գոռ                  դաշ.4-րդ դաս.        3-րդ մրցանակ
դաս.`Ն.Վահանյան

 

1.Ասլանյան           Գայանե           դաշ.8-րդ դաս.       Գ.Սարաջևի անվան հանրապ.
մրցույթ 3-րդ մրց.,
դաս.`Կ.Հարությունյան

                     
ՄԱՅԻՍ
Վրաստան,ք.Թբիլիսի
Դաշնակահարների միջազգային մրցույթ

 1.Գրիգորյան          Ռաֆայել        դաշ.6-րդ դաս.       3-րդ մրցանակ,դաս.`Ե.Սեդրակյան

                                                  Իտալիա,Բառլետա

 1.Բոստանջյան       Անի                դաշ.2-րդ դաս.        1-ին մրցանակ,դաս.`Թ.Դավթյան
2.Հարությունյան    Մարիամ       դաշ.2-րդ դաս.         3-րդ մրց.       դաս.`Ն.Մարության
3.Գևորգյան             Միլենա          դաշ.3-րդ դաս.        3-րդ մրց.        դաս.`Ռ.Սանթոյան

                       Ք.Հռոմ,Մոցարտի անվան միջազգային մրցույթ

1.Ասլանյան           Գայանե           դաշ.8-րդ դաս.            1-ին մրց. դաս.`Կ.Հարությունյան
2.Բոստանջյան      Անի                  դաշ.2-րդ դաս.            2-րդ մրց. դաս.`Թ.Դավթյան

 

                                                Ք. ԳՅՈՒՄՐԻ     ,,Վերածնունդ,,    միջազգային   մրցույթ


1

Ալավերդյան      Աննա

քանոն

6-րդ

2-րդ մրցանակ

դոց.Ծ.Հովհաննիսյան

2

Հովհաննիսյան  Նունե

քանոն

2-րդ

3-րդ մրցանակ

Ն.Դանիելյան

3

Հովհաննիսյան  Արման

քամանչա

2-րդ

2-րդ մրցանակ

Ս.Գասպարյան

4

Ռուբենյան          Անի

շվի

1-ին

3-րդ մրցանակ

Խ.Ումրիկյան

5

Ավետիսյան        Արա

թ/ջութակ

2-րդ

2-րդ մրցանակ

Ս.Սահակյան

                                      

ՀՈՒՆԻՍ
ք. Օդեսա
Միջազգային փառատոն

1.Վարդանյան         Աննա          վոկալ,3-րդ դաս.      1-ին մրց.    դաս.`Ալ.Փահլևանյան
2.Քոլոյան                  Ռոբերտ      վոկալ,5-րդ դաս.      1-ին մրց.    դաս.`Ալ.Փահլևանյան

 

 Ք.Երևան
Խաչատրյանի անվ.միջ.մրցույթ

1.Սարգսյան             Ժորա           դաշ.9-րդ դաս.           2-րդ մրց, դաս.`պրոֆ Վ.Հարությունյան

 

           
Բաբաջանյանի անվան միջազգային մրցույթ

1.  Կուրբետ             Անդրեյ         դաշ.3-րդ դաս.        1-ին մրց.   դաս.`Ել.Սեդրակյան
2.  Սարգսյան          Ժորա           դաշ.9-րդ դաս.       1-ին մրց.   դաս.`պրոֆ Հարությունյան
3.  Թորոսյան           Արևիկ         դաշ.6-րդ դաս.        2-րդ մրց.   դաս.`Հ.Հակոբյան
4 . Մարգարյան       Սպարտակ դաշ.7-րդ դաս.       2-րդ մրց.   դաս.`Մ.Վարդանյան
5.  Գրիգորյան          Ռաֆայել    դաշ.6-րդ դաս         3-րդ մրց.   դաս.`Ել.Սեդրակյան
6.  Բոստանչյան      Անի              դաշ.2-րդ դաս.        4-րդ մրց.   դաս.`Թ.Դավթյան
7.  Վարդանյան        Սոնա          դաշ.7-րդ դաս.        4-րդ մրց.   դաս.`Հ.Հակոբյան
8 . Ասլանյան            Գայանե      դաշ.8-րդ դաս.        4-րդ մրց.   դաս.`Կ.Հարւթյունյան
9 . Սահակյան          Գայանե      դաշ.2-րդ դաս.        դիպլոմ      դաս.`Հ.հակոբյան
10.Թևանյան             Արմինե       դաշ.5-րդ դաս.        դիպլոմ      դաս.`Լ.Ավետիսյան
11.Գրիգորյան           Զարուհի    դաշ.6-րդ դաս.        դիպլոմ       դաս.`Ն.Վահանյան

Շնորհավորում ենք դպրոցի աշակերտ Արշալույս Գրիգորյանին ԵՎ <<Կոմպաս Բենդ>>-ին 2012 թ.Մանկական Եվրատեսիլում փայլուն ելույթի համար